Akreditacijski pult 17:00 - 20:00
Početak: 17:00 / Trajanje: 180'
Keynote speech
Otvaranje konferencije (K0)
Davor Ranković - HrOUG
Dvorana A
Početak: 18:30 / Trajanje: 15'
Skaliranje: od 0 do 20 milijuna korisnika (K1)
Josip Stuhli - Sofascore
Početak: 18:50 / Trajanje: 45'
Večera
Početak: 19:45 / Trajanje: 75'
Večernje druženje (Disco Stand up show + BoardgameGeek Corner)
Početak: 21:00 / Trajanje: 240'
Akreditacijski pult 08:00 - 17:30
Početak: 08:00 / Trajanje: 570'
Tehnologije & rješenja
Building a specialized cloud from scratch in our data centers (101)
Matej Baćo - Form 3
Početak: 09:00 / Trajanje: 45'
Trendovi, budućnosti & zajednica
Haskell, programski jezik budućnosti (201)
Kristijan Šarić - EXACT BYTE d.o.o.
Dvorana B
Metodologije i alati
Bootiful Spring Tooling for the Masses (106)
Martin Lippert - VMware
Početak: 09:55 / Trajanje: 45'
Best Practicies & Success Stories
Smart 2 Data (202)
Pieter de Visser - PDVBV
Osnovna Java
Dobra, loša i ružna strana anotacija (103)
Tomislav Petričević - KING-ICT
Početak: 10:50 / Trajanje: 45'
Real-time complex data analytics and machine learning... (203)
Josip Pojatina - Hrvatski Telecom
How to fight climate change as a software engineer (K2)
Početak: 11:45 / Trajanje: 45'
Panel Discussion - The Future of Software Development (PD)
Branko Mihaljević - RIT Croatia / HUJAK
Nicolas Fränkel - Apache APISIX
Aleksander Radovan - BISS / HUJAK
Početak: 12:40 / Trajanje: 45'
Ručak
Početak: 13:30 / Trajanje: 90'
Spring Boot on Amazon Web Services with Spring Cloud AWS (104)
Matej Nedić - IBM
Početak: 15:00 / Trajanje: 45'
Dokumentiranje arhitekture u oblačnim vremenima (204)
Željko Trogrlić - Coherence, obrt za informatičke usluge
Kako osigurati Kafka cluster koristeći OAUTH (105)
Miroslav Čerkez - CROZ d.o.o.
Početak: 15:55 / Trajanje: 45'
Abstractions: The good and the bad (205)
Adam Hosman - EPAM Systems d.o.o.
Hoće li Java podržavati kod specifičan za hardver? (107)
Početak: 16:50 / Trajanje: 45'
Obrada velikih XML dokumenata (206)
Filip Bebek - CROZ d.o.o.
Slobodno vrijeme za korištenje Vodenog planeta, Terme Tuhelj
Početak: 17:30 / Trajanje: 120'
Početak: 19:00 / Trajanje: 120'
Večernje druženje (Rock Blues Band + Texas Hold'em + BoardGameGeek Corner)
Početak: 21:00 / Trajanje: 180'
Akreditacijski pult 08:30 - 16:00
Početak: 08:30 / Trajanje: 435'
Automate Deployments, Terraform Infrastructure and... (108)
Ivan Delic - Oracle Hrvatska d.o.o.
FHIR u eHealth sustavima (208)
Milos Stefanovic - Serengeti d.o.o
Web & Mobile
Evolving your APIs, a pragmatic approach (109)
ZUP IT sustav za analizu provedbe Zakona o općem upravnom postupku (209)
Ante Smolčić - Ericsson NIkola Tesla d.d.
AI with Java, top libraries, and trends (110)
Peter Abel Nagy - EPAM Systems
Avanture s funkcijom Stream.reduce() (210)
Dinko Srkoč - BISS d.o.o.
Chopping the monolith (K4)
The Present and Future of Java (K5)
Početak: 13:30 / Trajanje: 60'
Outsourcing is a relation, someone might get hurt (111)
Početak: 14:45 / Trajanje: 45'
Zašto su alpinizam i razvoj softvera vrlo slični? (219)
Daniel Bara - SV Group
Početak: 15:35 / Trajanje: 45'
Performance Enhancements using Virtual Threads and Modern Memory Management (211)
Dora Beronić - HUJAK / RIT Croatia
Zatvaranje konferencije + podjela poklona i nagrada
Početak: 16:30 / Trajanje: 30'